کد خبر: ۲۴۱۰
تاریخ انتشار:۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
راهپیمایی مردم سراسر مازندران در پاسخ به هنجارشکنان
مردم شهرهای مختلف مازندران با برگزاری راهپیمایی پاسخهای مهمی برای هنجارشکنان داشتند.
هنجارشکنی در هر جامعه‌ای مورد نکوهش و برخورد قرار می‎گیرد، اینکه عده‌ای آگاهانه یا جوگیرانه بیایند و از فضای گلایه‌مندی و مطالبه‌گری مردم نسبت به وضعیت بیکاری و تورم در کشور به سود خود استفاده کنند، و دست به اقدامات آشوبگرانه بزنند موضوعی غیرقابل گذشت است.

این اقدامات و هنجارشکنی‌ها سبب کشته و زخمی  شدن تعدادی از هم‌طنان شد، اموال عمومی و بیت‌المال و حتی اماکن مذهبی مورد تعرض قرار گرفت و خسارتهایی به کشور وارد شد.

اما تجربه تاریخی در ایران نشان داد که مردم ما همواره با بصیرت و آگاهی در مقابل فتنه‌های داخلی و خارجی که هدف آنها براندازی، ایجاد اغتشاش و ناامیدی در نظام است؛ خود دست به کار می‌شوند و پاسخ سنگینی برای فتنه‌انگیزان خواهند داشت.

اینبار نیز بار دیگر به میدان آمدند و ضمن بیعت دوباره با انقلاب اسلامی، برای هنجارشکنان پاسخهای مهمی داشتند و آن اینکه حساب خود را با ما یکی نکنید، ما مطالبه‌گر و خواستار رفع بیکاری و کاهش تورم هستیم. ما بر سر عهد و پیمانی که با امام و شهدای خود بستیم، همچنان پافشاری می‌کنیم و اجازه تعرض به ارزشها و مقدسات کشور را به فریب‌خوردگان داخلی و اخلالگران خارجی نمی‌دهیم. 

انتهای پیام/ 1354