پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
سخنگوی اورژانس 115 مازندران:
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در 6 ماهه نخست سال‌جاری بیش از 55 هزار مأموریت توسط اورژانس پیش‌بیمارستانی مازندران انجام گرفت که بیشترین مصدومان رسیدگی‎شده در بخش غیرتصادفی از بیماران قلبی تنفسی بوده‌اند.
به گزارش آوای خزر از ساری، ذکریا اشک‌پور اظهار داشت: در 6 ماه نسخت امسال، 55 هزار و 886 مأموریت توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شده است.

وی افزود: براساس این گزارش از تمام مأموریتهای انجام‌شده، 37 هزار و 626 مورد غیر تصادفی و 18 هزار و 260 مورد نیز تصادفی بوده‌اند.

سخنگوی اورژانس 115 مازندران بیان کرد: در این مدت، کارشناسان فوریت‌های پزشکی استان مازندران به 5 هزار و 456 بیمار قلبی و 2 هزار و 494 بیمار تنفسی، خدمات درمانی پیش‌بیمارستانی ارائه کردند که بیشترین آمار مأموریت‌های غیر تصادفی مربوط به بیماران قلبی تنفسی بوده است.

اشک‌پور بیان کرد: 32 هزار و 244 مأموریت نیز توسط پایگاه‌های شهری و 23 هزار و 642 مأموریت توسط پایگاه‌های جاده‌ای و 576 مأموریت انتقال بین مراکز درمانی توسط اورژانس مازندران انجام شده است.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر