پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
شهردار نکا در گفتگو با آوای خزر:
شهردار نکا با بیان اینکه حدود 10 میلیارد تومان بدهی و 8 میلیارد تومان طلب داریم ، گفت: 20 شخص حقیقی و حقوقی هر کدام بین 20 میلیون تا 2 میلیارد تومان به این شهرداری بدهی دارند.
 حدود 10 میلیارد بدهی و 8 میلیارد تومان طلب داریم/ بدهی 20 میلیون تا 2 میلیارد تومانی اشخاص حقیقی و حقوقی به شهرداری نکا

سید مهدی احمدی شهردار نکا در گفتگو با خبرنگار آوای خزر در شهرستان نکا به چند سوال بویژه در ارتباط با پیگیری طلب این شهرداری از بانک ملت پاسخ دادند که در ادامه می خوانید.

آوای خزر: میزان بدهی بانک ملت به شهرداری نکا چقدر است و قرار شد به چه صورتی وصول شود؟

بانک ملت مبلغی حدود 220 میلیون تومان به شهرداری بدهکار است که در ازای آن ملکی را در روستای گلبستان معرفی کرده است.شهرداری باید این ملک را یا برای خودش تملک کند یا به پیمانکارانی که از شهرداری طلب دارند واگذار کند اما به نظر شما کدام پیمانکار ملک مصادره ای بانک ر ا آنهم در روستا به عنوان طلب خود قبول می کند؟
بانک ملت اگر حسن نیت دارد املاک تجاری و مسکونی خود در شهر را به شهرداری معرفی کند تا ما بتوانیم آن را به فروش برسانیم و بخشی از بدهی شهرداری را به پیمانکاران پرداخت کنیم. ما تمام راهکارهای قانونی را طی کردیم اگر بدهی ما را قبول نداشتند چرا در جلسه کمیسیون ماده ۷۷ حاضر شدند و به رای تمکین نمودند؟ و پس از آن ملک معرفی نمودند؟ و....

آوای خزر: نتیجه نشست روز گذشته شهرداری نکا با بانک ملت چه شد؟

 روز گذشته یک جلسه 4 ساعته با مسئولان بانک ملت داشتیم که قرار شد طی هفته جاری بدهی خود را تعیین تکلیف کنند در غیر اینصورت اقدام روز جمعه یعنی بستن ورودی بانک را تکرار می کنیم.
حرف من با عزیزان بانک ملت این است از مردم مایه نگذارند چرا که برخورد بانک را با کسانی که اقساط معوق دارند را همه مردم می دانند.

آوای خزر: آقای شهردار برخیها این حرکت شما را به نوعی عرض اندام و ابراز وجود تلقی کردند.پاسخ شما چیست؟

خدا مرا نبخشه اگر این کار را از روی هوای نفس انجام داده باشم. من این کار را نه برای ابراز وجود و نه برای کشتن گربه دم حجله  بلکه در راستای انجام وظیفه شرعی و قانونی خودم انجام دادم.من به شورای اسلامی   و مردم این شهر تعهد دارم که برایشان کار کنم. و اگر قرار است کاری صورت بگیرد باید پول داشته باشیم.
بنابراین من این کار را در راستای وظیفه شرعی و قانونی خودم و دینی که به مردم این شهر دارم انجام دادم و به هیچ وجه کوتاه نمی آیم و با هیچ کس تعارف ندارم.
وی گفت: کسانی که به شهرداری بدهی دارند تشریف بیاورند و تعیین تکلیف کنند.ما با آغوش باز از آنها استقبال می کنیم اما کسانی که نسبت به این موضوع بی اعتنا باشند با برخوردهای قانونی شهرداری مواجه خواهند شد.

حدود 10 میلیارد بدهی و 8 میلیارد تومان طلب داریم/ بدهی 20 میلیون تا 2 میلیارد تومانی اشخاص حقیقی و حقوقی به شهرداری نکا

آوای خزر: میزان بدهکاری و طلب شهرداری نکا چقدر است؟

شهرداری حدود 10 میلیارد تومان بدهی دارد و مبلغی در حدود 8 میلیارد تومان هم طلب دارد.

آوای خزر: نامگذاری کوچه ها،خیابان ها و میادین شهر در نکا ظاهرا بر اساس اصول خاصی نیست. برای ساماندهی این وضعیت چه برنامه ای دارید؟


بله درست است. متاسفانه تابحال شهرداری نکا کمیته نامگذاری نداشت.دستور دادم تا در اسرع وقت کمیته نامگذاری که متشکل از نماینده فرمانداری ،بنیاد شهید، نیروی انتظامی، شورای شهر و سایر دستگاههای مربوطه است تشکیل و نامگذاری خیابانها میادین و کوچه ها در آن کمیته مطرح و پس از کارشناسی نامگذاری ها انجام شود.

آوای خزر: در این مدت ده روز بعنوان شهردار، شهر نکا و مردم آن را چگونه دیدید؟


نکا شهری با ظرفیت بسیار بالا برای توسعه گردشگری است چرا که هم دریا و هم جنگل دارد و هم دارای رودخانه ایست که از وسط آن عبور می کند
مردمان نکا  مردمانی شریف ، نجیب، متدین ؛ انقلابی و کم توقع اند که هرچه برای رفاه آنها کار شود کم است
آینده نکا را به فضل الهی و با حمایت دلسوزانه مسولین و صبر و حوصله مردم بسیار روشن میبینم.
در جلسه معارفه که هفته آینده برگزار خواهد شد ۱۴ پروژه مهم به نیت چهارده معصوم علیهم السلام را معرفی خواهم کرد و از ساحت مقدس ائمه برای تحقق آن کمک خواهیم گرفت.

انتهای پیام/ 1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار