پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵
دبیر علمی دوازدهمین کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت اعلام کرد:
دوازدهمین کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت، 26 و 27 آبانماه 96 به میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار خواهد شد و برای نخستین بار، این کنفرانس در پایگاه استنادی جهان اسلام (Isc) نمایه می شود.
کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستم قدرت پس از 11 دوره از تهران خارج شد/ دانشگاه علم و فناوری مازندران میزبان کنفرانس دوازدهم
 
به گزارش آوای خزر از ساری، نبی الله رمضانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دوازدهمین کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت به میزبانی مازندران در دانشگاه علم و فناوری برگزار می شود، اینکه چنین کنفرانس بزرگی پس از 11 سال از تهران خارج شود؛ یک پروسه 6 _ 7 ماهه بوده است.

وی افزود: دانشگاههایی از تهران، مشهد و اصفهان درخواست میزبانی داده بودند اما دانشگاه علم و فناورری مازندران توانست این میزبانی را به دست بگیرد و امیدواریم با همکاری حامیان خود در مازندران میزبان خوبی باشیم، در این زمینه برای اسکان میهمانان داخلی و خارجی هتل صدرا بهشهر را در نظر گرفتیم و در این مراسم از استاندار مازندران، مدیرعامل برق منطقه ای و دیگر مسئولان مرتبط ملی، استانی و شهرستانی دعوت خواهیم کرد و پیش بینی می کنیم در روز افتتاحیه 500 شرکت کننده داشته باشیم.

دبیر علمی دوازدهمین کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت گفت: از سه نخبه و اندیشمند به نامهای پروفسور حسن نوری، پروفسور کراسلی و پروفسور سیدهو که هر سه ساکن انگلستان هستند، دعوت به عمل آمده است البته سخنران اصلی پروفسور کراسلی است، علاوه بر این نیز در ابتدا رئیس دانشگاه علم و فناوری در مراسم افتتاحیه خیرمقدم می گوید و دبیر علمی کنفرانس نیز به بیان چکیده ای از اهداف و برنامه های کنفرانس می پردازد.

عضو هیات علمی دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس تا 30 آبان ماه است و احتمال تمدید آن تا 10 آذر وجود دارد، همچنین پیش بینی می کنیم که 150 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شود، اگر حدود 50 مقاله باکیفیت بالا باشد، بین 20 تا 25 مقاله ارائه خواهد شد و بقیه آنها بصورت پوستر در کنفرانس در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

رمضانی اظهار داشت: وجود نیروگاه شهید سلیمی در نکا، وجود شرکتهای توزیع برق انبوه در مازندران، وجود اساتید و متخصصانی که مقالات آنها در حوزه فنی و مهندسی جزو مقالات پراستناد جهان است، ایجاد فرصتی برای ارائه محصولات و دستاوردهای حوزه برق در قالب نمایشگاه، حل برخی از مشکلات صنایع در حوزه برق، معرفی دانشگاه علم و فناوری و بالابردن انگیزه دانشجویان ازجمله اهداف پذیرش میزبانی دوازدهمین کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت است.

وی بیان کرد: یک تور سیاحتی نیز در روز اول یا دوم در منطقه نمونه گردشگری عباس آباد بهشهر برای مدعوین تدارک دیده شده است.
 

دبیر ارتباط با صنعت دوازدهمین کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت نیز در این جلسه اظهار داشت: این کنفرانس با کمک و همراهی شرکت برق، نیروگاه شهید سلیمی، شرکت توزیع، توانیر و انجمن مهندسان برق و الکترونیک شاخه مازندران برگزار می شود و صاحبان همه شرکتهای برق منطقه ای و توزیع و تجهیزات که در زمینه کنترل، حفاظت و اتوماسیون کار می کنند، از مدعوین هستند.

ایرج احمدی افزود: روز قبل از کنفرانس، یک کارگاه آموزشی برگزار می شود و می خواهیم این کنفرانس از حالت صرف مقاله و امتیاز و پایان نامه خارج شود و چیزی را به دانش فنی مهندسان اضافه کند، از همه متخصصان بنام صنعت درخواست کردیم که یکسری کارگاههایی را مرتبط با موضوع کنفرانس برگزار کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه علم و فناوری مازندران گفت: یکی از برنامه های جنبی کنفرانس نیز برپایی غرفه است که فضایی برای 14 غرفه آماده شده و تاکنون افرادی برای دریافت غرفه اعلام آمادگی کرده اند.

وی در پایان گفت: دوازدهمین کنفرانس تخصصی حفاظت و اتوماسیون در سیستمهای قدرت، 26 و 27 آبانماه 96 به میزبانی دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار خواهد شد و برای نخستین بار، این کنفرانس در پایگاه استنادی جهان اسلام (Isc) نمایه می شود.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر