پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱
دکتر سید عباس موسوی رئیس، دکترروحانی زاده معاون درمان ، دکتر محمد پنبه چی معاون توسعه مدیریت و منابع ، دکتر فرزادگوهردهی سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مراکز درمانی شهرستانهای بابلسر، محمودآباد،فریدونکنار و نور بازدید کردند.
بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مراکز درمانی بابلسر،محمودآباد و نور

به گزارش آوای خزر به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر سید عباس موسوی رئیس، دکترروحانی زاده معاون درمان ، دکتر محمد پنبه چی معاون توسعه مدیریت و منابع ، دکتر فرزادگوهردهی سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مراکز درمانی شهرستانهای بابلسر، محمودآباد،فریدونکنار و نور بازدید کردند. 

***بیمارستان حضرت زینب(س)  و کلینیک تخصصی بابلسر

بیمارستان حضرت زینب(س)  تک تخصصی زنان و زایمان است که 20تختخوابی و دارای 18تخت فعال می باشد و دارای درمانگاه قلب، اطفال و زنان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ادامه حضور خود در شهرستان بابلسر از کلینیک تخصصی در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک روند ارائه خدمات درمانی به مردم را مورد بررسی قرارداد.
در حاشیه  این بازدید دکتر حامد روحانی زاده، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در توضیحاتی با بیان اینکه ساختمان اصلی  این کلینیک در راستای طرح تحول سلامت در سه طبقه با متراژ 1700 متر و 85درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است، گفت:  ویزیت سرپایی، قلب ، زنان و زایمان، دندانپزشکی، آزمایشگاه، جراحی سرپایی ، مشاوره از جمله بخش های این کلینیک می باشد.
***بیمارستان شهدا محمود اباد

این بیمارستان درسه طبقه و به مساحت نه هزار متر مربع احداث شده است که چهار هزارو 200 متر مربع فضای درمانی می باشد.
بیش از 210 پزشک و کادر درمانی در این بیمارستان فعالیت می کنند.
دکتر موسوی همچنین از مرکز در حال ساخت دیالیز و پانسیون پزشکان این بیمارستان بازدید کردند.
این مرکز در سه طبقه و به مساحت 1200متر مربع و با کمک خیرین در حال احداث است.

***بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار
 
دکتر موسوی با بیان اینکه این بیمارستان دارای 134تخت فعال است،گفت: دیالیز، تالاسمی، زنان و زایمان، جراحی، اطفال،ccuو Icu از جمله بخش های مختلف این بیمارستان است که به مردم این شهرستان خدمات ارائه می دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه این بیمارستان در سال 1370احداث شده است، افزود:  این بیمارستان دارای 8 تخت سی سی یو و20 تخت دیالیز می باشد.
وی با بیان اینکه متخصصین رشته های مختلف در این بیمارستان فعالیت می کنند،ادامه داد: بیش از 350 نفر در این بیمارستان در حوزه های مختلف درمانی فعالیت می کنند.
در حاشیه این بازدید همراهان یکی از بیماران از رئیس بیمارستان وپرسنل خدوم این بیمارستان تشکر و قدردانی کرد.
***بیمارستان امام خمینی نور

بیمارستان امام خمینی نور 98 تخت فعال و دارای بخش های مختلف درمانی می باشد.
در این بازدید رئیس دانشگاه را دکترروحانی زاده معاون درمان ، دکتر محمد پنبه چی معاون توسعه  و منابع ، دکتر فرزادگوهردهی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران همراهی کردند.
شایان ذکر است رئیس دانشگاه عصر امروز از بیمارستان های عزیزی جویبار، شهدای محمودآباد، امام خمینی فریدون کنار، حضرت زینب(س) بابلسر نیز بازدید بعمل اورد.
انتهای پیام/1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر