پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران حبر داد:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از حضور 8 تیم کامل و مجهز فوریت پزشکی و بالگرد اورژانس 115 مازندران در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت:بیمارستان های مازندران آمادگی لازم را برای پذیرش مصدومان زلزله غرب کشور دارند.
حضور  8 تیم کامل  و مجهز فوریت پزشکی و بالگرد اورژانس 115 مازندران در مناطق  زلزله زده /  آمادگی بیمارستان های مازندران برای پذیرش مصدومان زلزله غرب کشور

به گزارش آوای خزر ،دکتر فرزاد گوهردهی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  از امدادرسانی  8 تیم کامل  و مجهز فوریت پزشکی و بالگرد اورژانس 115 مازندران  که برای خدمت به زائران اربعین حسینی در منطقه غرب کشور مستقر بودند به آسیب دیدگان زلزله اخیر غرب کشور داد.
مدیرروابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود : به دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،  ۸ دستگاه آمبولانس و ۲۴ نفر از کارشناسان مجرب اورژانس ۱۱۵ و  بالگرد اورژانس 115 مازندران  که جهت خدمت به زایرین اربعین حسینی به غرب کشور عازم شده بودند هم اکنون در مناطق زلزله زده مستقر شده اند و  جهت ارائه خدمات فوريتهاي پزشکي به آسیب دیدگان در حال انجام ماموریت می باشند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران همچنین از آمادگی کامل بیمارستان های استان مازندران برای پذیرش مصدومان انتقالی از مناطق زلزله زده نوارغربی کشور به این استان خبرداد.
انتهای پیام/1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر