پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۲
نماینده شرق مازندران خطاب به استاندار:
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه خطاب به استاندار مازندران گفت: اختلافات محلی نمی گذارد که برای استان تصمیمات درست گرفته شود. یک نفر هم نیست که مسئله را حل کند. اکنون این موضوع باید به دست شما حل شود.
اختلافات محلی نمی گذارد برای استان تصمیمات درست گرفته شود

به گزارش آوای خزر از ساری، علی محمد شاعری امروز در بازدید استاندار مازندران و هیات همراه ایشان از پروژه های شرق مازندران با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم حامی، مطالبه گر و ناظر هستم، اظهار داشت: شهرستان بهشهر بین 22 شهرستان استان بالاترین نرخ بیکاری را دارد و این اتفاق معلول مدیریت ضعیف است.

وی افزود: اگر مازندران را به سه بخش قسمت کنیم، غرب استان منطقه گردشگری و توریستی، مرکز استان کشاورزی و شرق استان تجاری و صنعتی است. باید برای توسعه شرق مازندران فکر اساسی داشته باشیم، اکنون متاسفانه بهشهر بالاترین نرخ مهاجرت را در استان دارد. خیلیها بخش هزارجریب(روستایی) را رها کردند و در بهشهر حاشیه نشین شدند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با بیان اینکه برای برون رفت از وضعیت فعلی نیاز به حمایت جدی مردم و مسئولان داریم، گفت: پیشانی توسعه استان مازندران را در منطقه ویژه امیرآباد گذاشیم تا مرکز صادرات سه استان مازندران سمنان و گلستان باشد، مسیر را با کمک استانداری و دولت خوب پیش رفتیم تقریبا 70 درصد وزرا به این منطقه آمدند و ظرفیت ها را از نزدیک دیدند.

شاعری بیان کرد: امیرآباد در آبان ماه گذشته در دستور کار شورای عالی مناطق آزاد قرار گرفت و به همراه خراسان رضوی و قصر شیرین مورد موافقت مسئولان برای تبدیل به منطقه آزاد تجاری واقع شد، متاسفانه با برخورد به انتخابات مسکوت ماند. در حال حاضر همه برنامه های مربوط به آن آماده است و منتظریم تا به صورت لایحه در دولت طرح شود.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد متعلق به هیچ شهری نیست، خطاب به استاندار اظهار داشت: اختلافات محلی نمی گذارد که برای استان تصمیمات درست گرفته شود. یک نفر هم نیست که مسئله را حل کند. اکنون این موضوع باید به دست شما حل شود.
 
شاعری در پایان گفت: طرح های جدید و نیمه تمام در شرق مازندران و تمام استان داریم که اگر تیم استانداری دفاع نکنند و این طرح ها در بودجه 97 قرار نگیرند، باید یک سال دیگر معطل بمانیم.

انتهای پیام/ 1001
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر