پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
استاندار مازندران در ديدار با قهرمانان و مسئولان ورزش مازندران:
استاندار مازندران گفت: ورزش بايد مردمي باشد و ورزش همگاني از حالت نمايشي خارج شده و به يك اقدام دائمي و هميشگي تبديل شود.
ورزش همگانی از حالت نمایشی خارج و به یک اقدام دائمی تبدیل شود

به گزارش آوای خزر از ساری، محمد اسلامي عصر امروز در ديدار با قهرمانان ورزشي و مسئولان ورزش مازندران با تشكر از ورزشكاران استان اظهار داشت: ظرفيت مازندران را در اين حوزه بسيار مهم است و ورزش مازندران بايد داراي پشتوانه قوي و پايدار باشد.

وی با بیان اینکه تقويت ورزشهاي بومي، محلي و ساحلي در استان مورد تاكيد است، افزود: براي سلامت و نشاط جامعه بايد برنامه ريزي كرد، تلاش براي سلامت و نشاط جامعه و قهرمان پروري و مدال آوري از وظايف مهم اداره كل ورزش و جوانان بوده و توسعه ورزش موجب ايجاد اميد و نشاط در جامعه مي شود.

استاندار ملزندران گفت: از هزينه هاي اضافي و غيرضرور در اداره كل ورزش و جوانان جلوگیری و اقتصاد ورزش مازندران بايد شكوفا شود و اگر برنامه ريزي خوبي صورت گيرد ورزش درآمدزا است.

اسلامي بیان کرد: ايجاد كمپ هاي ورزشي و آموزشي مناسب براي ميزباني تيمهاي ملي و بين المللي در استان مهم است و در استان به پويايي و رشد بي پايان نيازمنديم.
 
وی اظهار داشت: ورزشهاي همگاني و پهلواني نیز مورد تاکید است، ورزش بايد مردمي باشد و ورزش همگاني از حال نمايشي خارج شده و به يك كار دائمي و هميشگي تبديل شود.

ورزش همگانی از حالت نمایشی خارج و به یک اقدام دائمی تبدیل شود
 
در اين نشست تعدادي از قهرمانان ورزشي مازندران به بيان ديدگاه خود پرداختند و در پايان حكم مسعود سلطاني فر وزير ورزش و جوانان براي محمد اسلامي استاندار مازندران به عنوان رئيس شوراي ورزش همگاني مازندران به ایشان تقدیم شد.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر