پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
استاندار مازندران در ديدار با قهرمانان و مسئولان ورزش مازندران:
استاندار مازندران گفت: ورزش بايد مردمي باشد و ورزش همگاني از حالت نمايشي خارج شده و به يك اقدام دائمي و هميشگي تبديل شود.
ورزش همگانی از حالت نمایشی خارج و به یک اقدام دائمی تبدیل شود

به گزارش آوای خزر از ساری، محمد اسلامي عصر امروز در ديدار با قهرمانان ورزشي و مسئولان ورزش مازندران با تشكر از ورزشكاران استان اظهار داشت: ظرفيت مازندران را در اين حوزه بسيار مهم است و ورزش مازندران بايد داراي پشتوانه قوي و پايدار باشد.

وی با بیان اینکه تقويت ورزشهاي بومي، محلي و ساحلي در استان مورد تاكيد است، افزود: براي سلامت و نشاط جامعه بايد برنامه ريزي كرد، تلاش براي سلامت و نشاط جامعه و قهرمان پروري و مدال آوري از وظايف مهم اداره كل ورزش و جوانان بوده و توسعه ورزش موجب ايجاد اميد و نشاط در جامعه مي شود.

استاندار ملزندران گفت: از هزينه هاي اضافي و غيرضرور در اداره كل ورزش و جوانان جلوگیری و اقتصاد ورزش مازندران بايد شكوفا شود و اگر برنامه ريزي خوبي صورت گيرد ورزش درآمدزا است.

اسلامي بیان کرد: ايجاد كمپ هاي ورزشي و آموزشي مناسب براي ميزباني تيمهاي ملي و بين المللي در استان مهم است و در استان به پويايي و رشد بي پايان نيازمنديم.
 
وی اظهار داشت: ورزشهاي همگاني و پهلواني نیز مورد تاکید است، ورزش بايد مردمي باشد و ورزش همگاني از حال نمايشي خارج شده و به يك كار دائمي و هميشگي تبديل شود.

ورزش همگانی از حالت نمایشی خارج و به یک اقدام دائمی تبدیل شود
 
در اين نشست تعدادي از قهرمانان ورزشي مازندران به بيان ديدگاه خود پرداختند و در پايان حكم مسعود سلطاني فر وزير ورزش و جوانان براي محمد اسلامي استاندار مازندران به عنوان رئيس شوراي ورزش همگاني مازندران به ایشان تقدیم شد.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار