پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: طی 4 سال گذشته حتی یک مورد حادثه ضد امنیتی در این استان نداشتیم
موارد ضد امنیتی طی 4 سال گذشته در مازندران نداشتیم

.

 به گزارش آوای خزر از ساری، علیرضا یونسی رستمی صبح امروز در آغاز طرح زمستانه پلیس اظهار داشت: نیروی انتظامی در کنار ماموریت بسیار گسترده که در جهت تامین امنیت و نظم مردم در سراسر استان دارد، به نگهبانی از راهها و مراقبت از ترددها و ایجاد شرایط مناسب برای مسافران در جاده های منتهی به این استان بویژه در فصل سرد زمستان می پردازد و این ماموریت را در کنار سازمانهای دیگر آغاز می کند.

وی افزود: مازندران نگین گردشگری ایران است و مردم از سراسر ایران برای استفاده از این زیبایی و طبیعت دل انگیز استفاده می کنند، مسافران می خواهند به آرامش برسند و به سلامتی به شهر و دیارشان بازگردند، لذا هماهنگی و تعامل لازم باید بین پلیس و سایر دستگاهها باشد و بتوانیم رضایت مردم را جلب کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: در 4 سال گذشته حتی یک مورد فعالیت ضد امنیتی و یک مورد شکایت مبنی بر بروز فعالیت سوء امنیتی در استان نداشتیم.

یونسی رستمی در پایان با قدردانی از زحمات پلیس و مجموعه عواملی که این نهاد مهم را در ایجاد نظم، امنیت و آرامش عمومی یاری می رسانند، قدردانی و اظهار امیدواری کرد که طرح زمستانه پلیس در راستای ایجاد امنیت و آرامش برای مسافران با موفقیت تمام شود و پس از آن ستاد خدمات سفر استان مازندران که نیروی انتظامی نیز عضو اصلی آن است، خود را برای استقبال از مسافران نوروزی آماده سازد.

انتهای پیام/ 1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر