پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: با پایان یافتن مراحل آموزشی نیروهای تخصصی درمانی مورد نیاز بخش دیالیز و همچنین با نصب دستگاههای ارسال شده توسط شرکت مربوطه، شاهد راه‌اندازی مرکز دیالیز شهرستان گلوگاه خواهیم بود.
به گزارش آوای خزر، دکتر فرهنگ بابامحمودی در همایش مجمع شهرستانی سلامت گلوگاه اظهار داشت: اهمیت این همایش در مشارکت موثر ادارات، سازمانها، موسسات خیریه و خیرین در تامین سلامت است که نتایج آن در توسعه پایدار، ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی نقش بسزایی دارد.

وی نقش کارگروه سلامت و مشارکتهای بین بخشی و خیرین و سمن ها در حوزه سلامت را مطرح کرده و برنامه های مهم کاهش آسیب‌های اجتماعی را اعلام کردند.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره آخرین وضعیت مرکز دیالیز شهرستان گلوگاه گفت: خیرین شهرستان ساختمان مرکز دیالیز را با کمک 500 میلیون تومانی خود احداث کردند و با همت دانشگاه علوم پزشکی مازندران یک میلیارد تومان جهت راه‌اندازی تاسیسات و تجهیزات پزشکی ضروری هزینه شده است.

وی ادامه داد: به لحاظ تامین منابع انسانی مورد نیاز نیز کادر درمانی بخش دیالیز بیمارستان گلوگاه تامین شده و آموزش تخصصی آنان در حال انجام است.

بابامحمودی اظهار امیدواری کرد که بزودی با پایان یافتن مراحل آموزشی نیروهای تخصصی درمانی مورد نیاز بخش دیالیز و همچنین با نصب دستگاههای ارسال شده توسط شرکت مربوطه، شاهد راه‌اندازی بخش دیالیز در شهرستان گلوگاه با استعداد ۵ تخت و 5 دستگاه باشیم.

انتهای پیام/1001
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر