آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
به گزارش آوای خزر در پی حوادث چند روز گذشته در کشور بسیج رسانه شهرستان نکا بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه به این شرح است:

ملت شریف ایران در مقابل فتنه جدید هوشیار باشید

«و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین» ( آل عمران آیه 54)

همگان آگاهند پیروزی های ملت شریف ایران اسلامی در جبهه های مقاومت و شکست سنگین جبهه کفر در میدان های نبرد؛ دشمنان را برآشفته کرده تا انتقامی سخت از مردم ایران بگیرند. لذا خود را آماده کرده تا با توطئه چینی و برنامه ریزی در زمان های حساس و با استفاده از کلید واژه اقتصادی به دنبال تهییج مردم بپردازند تا پس از آن بهانه لازم را برای به خیابان کشاندن مردم به دست آوردند. 

همانا که مطالبه بهبود وضعیت اقتصادی یک درخواست عمومی در سراسر ایران است و فرد و گروهی نمی تواند منکر گله مندی مردم از وضع اقتصادی باشد، قصور مسئولان در بهبود وضعیت اقتصادی، افزایش رانت های متعدد دولتی در واردات و قاچاق و سخت گیری های متعدد نسبت به جامعه تولیدی کشور موجب شد تا اقتصاد کشور این روزها در وضعیت نامناسبی قرار گیرد. 

اما این مطالبه عمومی دستاویزی برای دشمنان انقلاب و اسلام شد تا به بهانه آن و به حاشیه کشاندن مطالبه به حق مردم، بتوانند فتنه ای جدید را در کشور به راه بیاندازند. 

ملت شریف ایران، مردم مومن مازندران و اصحاب رسانه توانمند، هشیار باشید؛ در این فتنه جدید، رسانه های متعددی به دنبال تخریب و تغییر افکار مردم نسبت به آرمان های انقلاب هستند. هر چند در رسیدن به این آرزوی محال خود چهل سال سیلی محکمی از مردم خورده اند. دشمنان بدانند مردم همراه با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب همچون حماسه 9 دی بار دیگر توطئه آن ها را به خودشان باز می گردانند.

دشمنان امروز کسانی هستند که به اموال عمومی رحم نمی کنند و از به آتش کشیدن تصویر شهید حیا ندارند این افراد آشوبگر و هدایت شده عوامل خارجی هستند. 

هرچند مردم هرگز مسببان این فتنه را که خرسندی آل سعود خائن، خوشحالی صهیونیست های قاتل، ذوق آمریکای جنایتکار و به تکاپو افتادن منافقان کوردل را به همراه داشته است، فراموش نمی کنند. 

والسلام علی من تبع الهدی - بسیج رسانه نکا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر