پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
نماینده فیلمسازان و فیلمنامه‌نویسان مازندران مدعی شد
نماینده فیلمسازان و فیلمنامه‌نویسان مازندران گفت: پولشویی در ادارات ورود پیدا کرده است، روابط عمومی‌ها با افراد حقوقی قرارداد فیلمسازی نمی‌بندند بلکه با افراد حقیقی قرارداد بستند و سند داریم.
محمود کاظمی در افتتاحیه بزرگ‌ترين پلاتوي تئاتر(black box) شمال كشور که در مجتمع فرهنگي و هنري ساری با حضور استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران مربوطه در شهرستان‌ها همچنین با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر و سینمای مازندران برگزار شد اظهار داشت: کمبودهای حوزه سینما بسیار هستند و اگر قرار است با فرهنگ بیگانه مبارزه کنیم باید این جوک‌ها را کنار بگذاریم.

وی افزود: در مازندران همانند همه استانها کمبود بودجه داریم اما مازندران را بخاطر ویژه بودن باید ویژه ببینیم.

نماینده فیلمسازان و فیلمنامه‌نویسان مازندران گفت: پولشویی در ادارات ورود پیدا کرده است، روابط عمومی‌ها با افراد حقوقی قرارداد نمی‌بندند بلکه با افراد حقیقی قرارداد بستند و سند داریم؛ به آنها می‌گویند 70 میلیون تومان بگیر فیلم بساز اما 10 تومان برای من!

محمودی بیان کرد: اگر می‌خواهیم در حوزه فرهنگ و هنر کار کنیم باید خدمت کنیم؛ 15 نفر در شورای عالی سینما داریم، 14 نفر مازندرانی‌اند و یک نفر اصفهانی است(لبخند استاندار)، باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: دو سال و نیم است که بر روی اساسنامه خانه سینما کار شده است تا فرهنگسرا یا خانه هنر داشته باشیم و اگر انجام نشود دور باطلی است که هرساله انجام می‌شود.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر