پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
نماینده انجمن تجسمی مازندران عنوان کرد
نماینده انجمن تجسمی مازندران گفت: سالانه 3.5 میلیارد تومان صرف خرید هدیه هنری در مازندران می‌شود اما اکثراً چاپی و کپی هستند و بیشتر آنها نیز اثر اساتید مازندران نیستند.

به گزارش آوای خزر از ساری، نماینده انجمن تجسمی مازندران امروز در افتتاحیه بزرگ‌ترين پلاتوي تئاتر(black box) شمال كشور و نشست هنرمندان که با حضور استاندار مازندران در ساری برگزار شد، اظهار داشت: در طول سال هدایایی به مناسبت‌های مختلف به عنوان هدیه و یادبود به افراد تقدیم می‌شود.

وی با بیان اینکه انگار مسؤولان از هنرهای تجسمی هنرمندان استان خبر ندارند، گفت: در مازندران سالانه 3.5 میلیارد تومان صرف خرید هدیه هنری می‌شود اما اکثراً چاپی و کپی هستند و بیشتر آنها نیز اثر اساتید مازندران نیستند.

نماینده انجمن تجسمی مازندران افزود: به نظر می‌رسد این عدم توجه، بحث دیپلماسی فرهنگی است که انجام نمی‌شود.

این فعال هنری اظهار داشت: بسیاری از کشورها از هنرمندان مازندرانی می‌خواهند که برای برگزاری نمایشگاه‌های تجسمی به کشور آنها سفر کنند اما در کشور و استان خودمان از هنرمندان حمایت نمی‌شود و چنین چیزی نداریم.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر