پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
مدير كل اداري و مالي استانداري مازندران خبر داد
مدير كل اداري و مالي استانداري مازندران در گردهمايى عاملين ذيحسابان فرمانداريهاي استان از جذب نيرو در بخشداريهاى مازندران در آينده نزديك خبر داد.
جذب نيرو در بخشداريهاى مازندران 

به گزارش آوای خزر، صبح امروز جلسه‌ای با هدف تعيين تكليف اعتبارات روستاهاى فاقد دهيارى و اعلان تخصيص ٩ماهه فرمانداريها و تبيين روش هزينه با اسناد خزانه در بهشهر برگزار شد مدير كل ادارى و مالى استانداري مازندران در این نشست بر دقت ، سرعت و رعايت صرفه جويى و اولويت بندى هزينه ها  تاكيد كرد و گفت : با عنايت به تأكيدات استاندار بر رعايت نظم و انضباط ادارى و نصب سيستم يكپارچه و متمركز حضور و غياب در استاندارى و فرماندارى ها انتظار مي رود همه كاركنان فرمانداري و بخشداري نظم و انضباط اداري و خدمت بي منت به مردم را سرلوحه كار خود قرار دهند.

مرتضی ناصحي افزود : بكار گيرى نيروها بدون هماهنگى اداره كل ادارى و مالى در فرماندارى ها و بخشداريها ممنوع است .
وي از جذب نيرو براي بخشداريهاي مازندران در آينده نزديك  جهت تكميل  نيرو خبر داد و گفت : با عنايت استاندار  به فرمانداريها درخصوص اعتبارات هزينه اى و عمرانى (تملك دارايي) تفويض اختيار خواهد شد.

قابل ذكر است در اين جلسه كه در اردوگاه شهيد هاشمي نژاد بهشهر برگزار شد مديران كل دفتر نوسازى و تحول ادارى و بودجه و دفتر روستايي ذيحساب استاندارى و ديوان محاسبات حضور داشتند.

انتهای پیام/1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر