پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران:
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران گفت: شعارهای خطرناکی را در فتنه ها دیدیم و در این بین، شعار نه غزه نه لبنان که در فتنه 88 نیز سر داده می شد؛ یکی از فتنه انگیزترین شعارها بوده است.
فتنه انگیزترین شعار،

به گزارش آوای خزر از ساری، حجت الاسلام یدالله غلامی عصر امروز در اجتماع راهپیمایان مرکز مازندران که در پاسخ به فتنه گران در میدان شهدا گرد هم آمده بودند، اظهار داشت: سوال مهم این است که چرا مردم ایران 40 سال است پای انقلاب خود ایستاده اند؟ جواب این سوال را باید در ریشه های انقلاب پیدا کنیم، انقلاب اسلامی ریشه در قرآن و روایات و ائمه اطهار(ع) و سیدالشهدا(ع) دارد، مردم ما مسلمان هستند و پای انقلاب و اسلام همانند چهل سال گذشته می مانند، مردمی که حتی تا 5 فرزند خود را فدای نظام اسلامی کردند و باز هم خود را بدهکار انقلاب می دانند.

وی افزود: انقلابهای توحیدی دشمن دارند، زیرا این انقلابها علیه ظلم و کفر و استکبار و استعمار می ایستند، این جبهه ها مقابل انقلابهای توحیدی صف می کشند، از 22 بهمن 57 تاکنون حوادث زیادی ازجمله قائله کردستان، ترکمن صحرا، تبریز، قم، سیستان و بلوچستان و آمل و پس از آن نیز جنگ و تحریم و فتنه ها و گروهک های ملحد را به جان ما انداختند و در دهه 60 بیش از 15 هزار نفر از مردم مسلمان را به خاک و خون کشیده و بهشتی ها و رجایی ها و دستغیب ها را به شهادت رساندند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران گفت: کشور ما اما در برابر آنها چون بنیان مرصوص ایستاد و اگر دشمن اینهمه عصبانی است به این دلیل است که نمی تواند این ملت مستحکم را ببیند.

غلامی با بیان اینکه شعارهای خطرناکی را در فتنه ها دیدیم و در این بین، شعار نه غزه نه لبنان که در فتنه 88 نیز سر داده می شد؛ یکی از فتنه انگیزترین شعارها بوده است، خاطرنشان کرد: هر کشوری برای تامین امنیت خود دو مرز جغرافیایی و سیاسی لازم دارد، اکنون مرز سیاسی ما غزه، فلسطین، لبنان، سوریه و یمن است و زمانی نیز بوسنی و هرزه گوین بوده است.

وی ادامه داد: ایالات متحده آمریکا به بهانه تخریب دو ساختمان، نیروهای خود را در خاورمیانه به صف کرد و ما اگر 33 روز در لبنان دشمن را زمینگیر نمی کردیم و در عراق و سوریه نیز به دفاع از مرز سیاسی نمی رفتیم؛ اکنون این امنیت را در کشور نداشتیم و آنها حق دارند از ما عصبانی باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران بیان کرد: البته مردم ما پاسخ آنها را با شعار "هم غزه و هم لبنان جانم فدای ایران" دادند، زیرا ما فرزندان اسلام و انقلابیم و مردم ما پاسخ دشمن را به خوبی داده اند.

انتهای پیام/1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر