آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه در حوزه تخصصی کمتر کار می شود، به روابط عمومی ها توصیه کرد که صرفا فعالیت خود را در حوزه خبر قرار ندهند، جهت گیری به سوی گزارشات تحلیلی و ایجاد برنامه نظام مند با کارکنان پیش برود.
روابط عمومی در حوزه تخصصی کمتر کار می کنند/ فعالیت روابط عمومی در خبر خلاصه نشود

به گزارش آوای خزر از ساری، علیرضا یونسی رستمی صبح امروز در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی مازندران خطاب به مسئولان روابط عمومی اظهار داشت: جایگاه روابط عمومی به عنوان قلب تپنده سازمان بسیار مهم است و باید کارکرد روشنی از دستگاه خود به جامعه نشان دهید.

وی افزود: اثرات کیفی عملکردها به شیوه سنتی سرآمده است و امروز با گسترش تکنولوژی زمان استفاده از روابط عمومی خلاق و علمی و به روز است و ارزشی را که سازمانها بر روابط عمومی می گذارند بی بدیل است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: سازمان موفق سازماتی است که هر کدام یک از افراد آن پل موفقیت دیگری هستند و نبابد اجازه بدهند سازمان شما تحت فشارهای غیر واقع و حیثیت شکنی و حرمت شکنی قرار بگیرد. شما خط مقدم دفاع از سازمان خود هستید و باید زبان گویا، چشم بینا و گوش شنوای سازمان خود باشید.

یونسی رستمی با بیان اینکه در حوزه تخصصی کمتر کار می شود، به روابط عمومی ها توصیه کرد که صرفا فعالیت خود را در حوزه خبر قرار ندهند، جهت گیری به سوی گزارشات تحلیلی و ایجاد برنامه نظام مند با کارکنان پیش برود.

وی همچنین با اشاره با دستاوردهای ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه مبارکه فجر فرصت مناسبی برای ارائه عملکردهای سازمانها به مردم است.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر