آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۱
مدیر روابط عمومی استانداری مازندران:
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران گفت: نیازمند توزیع فرصت ها، مزیت ها، موقعیت ها و مسئولیت ها در ادارات و سازمانها هستیم.
سازمانها و ادارات مازندران نیازمند توزیع فرصت‌ها و مزیت‌ها هستند

به گزارش آوای خزر از ساری، احمد مظفری روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران که با حضور استاندار برگزار شد، اظهار داشت: نظام رسانه ای و روابط عمومی های استان نیاز به مهندسی مجدد دارند و در عصر حاضر باید مدیریت استراتژیک در بحث رسانه ها داشته باشیم.

وی با اشاره به روزشمار دهه مبارکه فجر 96 گفت: روابط عمومی ها باید مشارکت مردم در این برنامه ها را بیشتر کنند تا اعتمادسازی ایجاد شود.

سخنگوی استانداری مازندران بیان کرد: ایجاد امید، بصیرت‌افزایی، ایجاد وحدت و همبستگی و اقتصاد مقاومتی از جمله مواردی است که باید در اطلاع رسانی مورد توجه قرار بگیرد.

این مسئول گفت: نیازمند توزیع فرصتها، وضعیتها و موقعیتها و مسئولیتها در ادارات و سازمانها هستیم.

مظفری همچنین از روابط عمومی ها خواست تا جهت‌دهی برنامه‌های سازمانها، ادارات و نهادها به سوی تقویت و پیشرفت، وحدت و انسجام ملی، استفاده از نخبگان و صاحبنظران و افزایش ارتباط با مراکز علمی، حوزه‌ها و دانشگاهها باشد.

مدیر روابط عمومی استانداری مازندران بیان کرد: بصیرت‌افزایی، امیدآفرینی، وحدت و همبستگی، خودباوری، دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و ... از رویکردها و محورهای فرهنگی، تبلیغی دهه فجر امسال است.

مظفری ادامه داد: روابط عمومی ها جهت پوشش بهتر برنامه های دهه مبارکه فجر با خبرنگاران همکاری مناسبی داشته باشند.

وی اظهار داشت: ارتباط مجموعه روابط عمومی ها ازجمله استانداری مازندران با خبرنگاران مناسب است و تاکنون حتی با برخورد زبانی نیز رسانه ها را مورد شماتت قرار ندادیم.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران گفت: دسترسی به سامانه ۱۱۱ برای ارتباط مردم با دولت، ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، پاسخگو، تحلیلگر و به روز بودن روابط عمومی ها، انتقال اطلاعات و مطالب قانع کننده به افکار عمومی، شناخت مناسب از سازمان و گرایش مخاطبان و هماهنگی با مدیران مجموعه ازجمله مواردی است که مسئولان واحد روابط عمومی باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشند.

مظفری همچنین از مسئولان روابط عمومی های استان مازندران خواست که اطلاعات مربوط به افتتاحیه پروژه ها را بطور دقیق و در زمان مناسب در اختیار روابط عمومی استانداری مازندران قرار دهند.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر