پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
فرماندار گلوگاه:
فرماندار گلوگاه گفت: حضور در مسابقات قرآنی توفیق خدمت در کاری شایسته و ماندگار است که نصیب حال افراد شده است و باید با حضور در این مسابقات، عمل به دستورات قرآن کریم سرلوحه کار قرار گیرد.
حضور در مسابقات قرآنی توفیق خدمت در کاری شایسته و ماندگار است

به گزارش آوای خزر، محمدرضا تباکی امروز در جلسه ستاد شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم با اشاره به اهمیت فراگیری قران کریم گفت: برنامه های قرآنی در بین کارکنان ادارات و نهادها باید نهادینه شود.

وی تاکید کرد : قرآن باید در زندگی آحاد مردم وارد شود و باید از فرصت مسابقات قران کریم سازمان اوقاف و دیگر مسابقات درجهت عملی شدن فرامین قرآنی در خانواده ها استفاده کنیم.

محمدرضا تباکی ادامه داد: هر کس و هر دستگاه و نهادی اگر قلما ،قدما و عملا برای ترویج قران همت کند قطعا ارزشمند و ماجور خواهدبود.

فرماندار گلوگاه برگزاری مسابقات قرآن اداره اوقاف را کار بسیار ارزشمند دانست که سالانه برگزار و روح معنوی را در جامعه افزایش می دهد و جامعه قرآنی برای برگزاری کمی و کیفی این مسابقات باید همت کنند و نسبت به توسعه امور و علوم قرآنی توجه ویژه ای داشته باشند.

این مسئول بیان داشت: حضور در مسابقات قرآنی توفیق خدمت در کاری شایسته و ماندگار است که نصیب حال افراد شده است و باید با حضور در این مسابقات، عمل به دستورات قرآن کریم سرلوحه کار قرار گیرد.

تباکی ادامه داد: در اجرای مسابقات قرآن کریم همه نهادها و مراکز و موسسات و جامعه قرانی همت کنند تا مسابقه شایسته ای در شهرستان برگزار گردد.

***

رییس اداره اوقاف و امورخیریه گلوگاه نیز با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دور مسابقات قران کریم در مرحله شهرستانی گفت؛ این مسابقات در اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می شود.

محمد حسین فاضلی اظهار داشت: مسابقات قرآن اوقاف، باسابقه ترین و تخصصی ترین مسابقات در کشور است و تا مرحله بین المللی برگزار می گردد

 وی افزود: امسال این مسابقات در رشته های حفظ ۱۰،۵ ،۲۰ جزء و حفظ کل قرآن، تحقیق، ترتیل، اذان، معارف(تفسیر سوره حجر)،هم سرایی و ... ویژه برادران و خواهران بالای ۱۸ سال تا ۴۰ سال در اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می گردد.

فاضلی بیان کرد: علاقمندان می توانند تا ۲۰ اردیبهشت ۹۷ به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه مراجعه و با در سایت www.quraniran.ir ثبت نام نمایند.

وی در پایان افزود: به رتبه های برتر مسابقات در رشته های مختلف هدیه و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر