آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹
رئیس اداره اوقاف گلوگاه اعلام کرد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه گفت: طرح آرامش بهاری در تمامی امامزادگان شاخص این شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
برگزاری طرح آرامش بهاری در امامزادگان شاخص شهرستان گلوگاه

به گزارش آوای خزر به نقل از روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه، محمد حسین فاضلی اظهار کرد: طرح آرامش بهاری در امامزادگان شاخص گلوگاه برگزار می شود، مجری این طرح  ۸ بقعه متبرکه بوده ولی در ۵ امامزاده شاخص گلوگاه همزمان با سراسر کشور بصورت ویژه برگزار می شود.

وی دامه داد: خیمه های معرفت در راستای اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری باهدف خدمت رسانی فرهنگی و قرانی و رفاهی در گلوگاه برپا می شود که این خیمه ها شامل غرفه های عفاف و حجاب، پرسمان دینی، مشاوره، همه واقف باشیم، کودکان، پاسخ به مسائل شرعی و نمایشگاه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه با بیان اینکه آماده سازی آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان برای پذیرایی از مسافران نوروزی صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی از قبیل برنامه های عبادی و ادعیه، مراسم و قرائت دعای لحظه تحویل سال نو و صلوات خاصه حضرت زهرا (س) در این مراسم صورت می گیرد.

این مسئول ادامه داد: ایستگاه های صلواتی در طول این طرح در امامزادگان و بقاع متبرکه که در مسیر تردد زائران قرار دارد دایر می شود.

وی در پایان گفت: مسافران و زائران نوروزی می توانند از ۸ سوئیت و ۱۲ زائرسرای امامزاده قاسم(ع) و دیگر امکانات این امامزاده و خیمه معرفت بقعه بی بی زینب و سید محمد هشتیکه استفاده کنند.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار