پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۹۵
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
استاندار مازندران در دیدار نوروزی با كاركنان و مديران استانداري:
استاندار مازندران در دیدار نوروزی با كاركنان و مديران استانداري گفت : شعار سال با بنر و شعار محقق نمي شود همه بايد با تعصب و تعهد از كالاي ايراني حمايت كنند و براي تحقق شعار سال بايد از خودمان شروع كنيم .
به گزارش آوای خزر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری مازندران،استاندار مازندران در ديدار نوروزي با كاركنان استانداري گفت : نقش وزارت كشور و استانداري براي تحقق برنامه هاي دولت و كارآمدي دستگاهها و توسعه همه جانبه استان نقشي راهبردي و بي نظير است.
مهندس اسلامي با تبريك تقارن نوروز 97 با ماه رجب و ولادت با سعادت امير مومنان (ع) گفت : اخلاق و منش علوي ضامن موفقيت و سربلندي ماست .
وي افزود : الحمدلله نوروز 97 براي مردم مازندران سرشار از امنيت و آرامش بود و اقامت 15 ميليون نفر شب در استان و ميزباني از مهمانان سراسر كشور در ديار علويان براي همه ما موجب افتخار است .
اسلامی ازحضور موثر و شايسته كميته هاي 12 گانه ستاد خدمات سفر و معاون عمراني استانداري در ايام نوروز تقدير و تشكر نمود و گفت : هماهنگي و همراهي بسيار خوبي در نوروز97 بين دستگاههاي متولي و خدمت رسان وجود داشته است هرچند ترافيك در غرب استان مشهود بود و اميدواريم با توسعه زير ساخت ها و بهره گيري از حمل و نقل تركيبي بار ترافيكي استان كاهش يابد .
وي بر كاهش خودرو محوري و توسعه ريل و حمل و نقل تركيبي در استان تاكيد كرد و گفت : وزارت كشور و استانداري در تحقق برنامه هاي دولت نقشي مهم و راهبردي دارند و موفقيت همه بخشها با موفقيت وزارت كشور و استانداري گره خورده است .
استاندار مازندران خواستار پيگيري و نظارت مقتدرانه مجموعه استانداري در اجراي برنامه هاي توسعه اي استان شد و گفت : اتفاقات مهم توسعه اي با نظارت و پيگيري مداوم و جدي حاصل مي شود .
اسلامی كارآمدي دولت را منوط به كارآمدي افراد و كاركنان دانست و گفت : با پيگيري هاي انجام شده مازندران اولين استاني بود كه ساختار جديد فرمانداريها را دريافت نمود و همه بايد كمك كنند تا ظرفيت مديريتي فرمانداريها و بخشداريها ارتقاء يابد .
استاندار مازندران خدمت بي منت و شايسته به مردم را متذكر شد و گفت : مردم انتظار خدمات صادقانه دارند و امور مردم بايد ساده روان بگذرد .
مقام عالي دولت خداحافظي با بروكراسي را بسيار مهم دانست و گفت : متاسفانه فقط 12 درصد اعتبارات استان صرف فعاليتهاي عمراني مي شود و اكثر اعتبارات صرف هزينه هاي جاري مي شود و ضرورت دارد براي كارآمدي و چابك سازي دستگاههاي خدمت رسان فكري اساسي كرد .
استاندار مازندران بر ضرورت تحقق ابعاد حقوق شهروندي ابلاغ شده از سوي رياست محترم جمهوري تاكيد كرد و گفت : همه بايد با تعهدات اخلاقي و قانوني براي اصلاح فرايند غير ضرور اداري تلاش كنند.
اسلامي كاهش مهلت صدور مجوزها ، ارتقاء نرخ پاسخگويي ، سلامت اداري ، اصلاح فرايندها و خدمت خالصانه به مردم را مهمترين انتظارات در سال 97 دانست و گفت : :با پيگيري هاي صورت گرفته بيش از 180 مورد اختيار دستگاهها به استان واگذار شده و از اين فرصت براي تحقق برنامه ها بايد استفاده كرد.
وي تاكيد كرد : توسعه بايد بر اساس سرمايه مردم محقق شود و تسهيلات و منابع ارزان قيمت اختصاص يافته براي رونق توليد و افزايش اشتغال هم در اين مسير هزينه گردد .
مقام عالي دولت با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال گفت : شعار سال با بنر و شعار محقق نمي شود همه بايد با تعصب و تعهد از كالاي ايراني حمايت كنند و براي تحقق شعار سال بايد از خودمان شروع كنيم .استاندار مازندران در پايان سخنان خود ضمن تشكر از تلاش ارزشمند كاركنان استانداري ، فرمانداريها و بخشداريها ابراز اميدواري نمود تا به بركت شعار سال 97 همه كالاي ايراني مصرف كنند و با حمايت از كالاي ايراني زمينه توسعه و رونق توليد و اشتغال را فراهم نمايند.
انتهای پیام/1000
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر