پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
براساس اعلام اداره‌کل هواشناسی
اداره‌کل هواشناسی مازندران براساس نقشه‌های پیش‌یابی، آسمان این استان را از فردا تا روز جمعه 23 فروردین‌ماه نیمه‌ابری، همراه با وزش باد و بارش‌های پراکنده پیش‌بینی کرده است.
آسمان مازندران از 19 تا 23 فروردین‌ماه نیمه‌ابری به همراه بارش‌های پراکنده است

به گزارش آوای خزر از ساری، شرایط جوی این استان امروز ابری با بارش پراکنده باران و در برخی از ارتفاعات استان نیز همراه با بارش برف بوده است، براساس اعلام اداره‌کل هواشناسی مازندران تا پایان هفته جاری نیز هوایی نیمه‌ابری به دنبال بارش پراکنده باران در استان حاکم خواهد بود.

بر این اساس در روز یکشنبه 19 فرودین‌ماه آسمانی نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده باران خواهیم داشت.

برای روز دوشنبه 20 فروردین‌ماه نیز در مناطق ساحلی و جلگه‌ای آسمانی نیمه ابری تا ابری با احتمال بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

در روز سه شنبه 21 فروردین‌ماه ارتفاعات استان صاف تا قسمتی ابری و مناطق ساحلی و جلگه ای نیز نیمه‌ابری تا ابری به‌تدریج با کاهش ابر خواهد بود.

روز چهارشنبه 22 فروردین‌ماه آسمانی صاف تا قسمتی ابری در اکثر نقاط مازندران حاکم می‌شود.

روز پنجشنبه 23 فروردین‌ماه نیز هوایی نیمه‌ابری را خواهیم داشت که از اواخر روز در ارتفاعات غربی استان بارش پراکنده باران آغاز می‌شود.

اداره‌کل هواشناسی مازندران برای روز جمعه آسمانی نیمه‌ابری تا ابری گاهی با وزش باد نسبتاً شدید و بارندگی پیش‌بینی کرده است.

انتهای پیام/ 1345

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد