هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک باد.

 

      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به راه‌اندازی میز خدمت در این اداره‌کل گفت: میز خدمت با حضور کارشناسان آموزش و پرورش مازندران در شهرستان‌ها نیز پاسخگوی مراجعان خواهد بود.
عسکری نیکزاد در گفتگو با خبرنگار آوای خزر اظهار داشت: پس از تصویب حقوق شهروندی در نظام اداری، سازمان امور اداری و استخدامی کشور در اولین گام به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایتمندی آنان از عملکرد دستگاههای اجرایی دستورالعمل میز خدمت را تهیه و ابلاغ کرده است.

وی افزود: میز خدمت در دو بخش میز خدمت الکترونیکی و حضوری طراحی شده است که خدمت الکترونیکی با هدف کاهش ارباب رجوع بوده و میز خدمت حضوری برای آندسته از خدماتی است که امکان ارائه در میز خدمت الکترونیکی را ندارند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: در راستای اجرای طرح میز خدمت، این اداره کل نسبت به طراحی ساز و کار اجرای میز خدمت حضوری اقدام کرده و از ابتدای سال 97 با پاسخگویی به ارباب رجوع و حضور مستقیم مدیرکل در میز خدمت حضوری، اهتمام فراوانی در ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع به ویژه فرهنگیان گرانقدر داشته و دارد.

به گزارش آوای خزر،دومین میز خدمتی اداره کل آموزش و پرورش مازندران بعد از انتصاب عسگری نیکزاد به عنوان مدیرکل  صبح امروز برگزار شد.

نیکزاد بیان کرد: میز خدمت الکترونیکی نیز توسط اداره فناوری اطلاعات اداره‌کل در دست تهیه است که به محض تدوین، در سایت اداره‌کل آموزش و پرورش استان قابل استفاده خواهد بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح، جامعه فرهنگیان به شکل آسان و مطلوب بتوانند به خدمات مورد انتظار خویش دست یابند.

تصاویر دومین میز خدمت در سال 97:


انتهای پیام/ 1000

عسگری نیکزاد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر