پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به راه‌اندازی میز خدمت در این اداره‌کل گفت: میز خدمت با حضور کارشناسان آموزش و پرورش مازندران در شهرستان‌ها نیز پاسخگوی مراجعان خواهد بود.
عسکری نیکزاد در گفتگو با خبرنگار آوای خزر اظهار داشت: پس از تصویب حقوق شهروندی در نظام اداری، سازمان امور اداری و استخدامی کشور در اولین گام به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقای رضایتمندی آنان از عملکرد دستگاههای اجرایی دستورالعمل میز خدمت را تهیه و ابلاغ کرده است.

وی افزود: میز خدمت در دو بخش میز خدمت الکترونیکی و حضوری طراحی شده است که خدمت الکترونیکی با هدف کاهش ارباب رجوع بوده و میز خدمت حضوری برای آندسته از خدماتی است که امکان ارائه در میز خدمت الکترونیکی را ندارند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: در راستای اجرای طرح میز خدمت، این اداره کل نسبت به طراحی ساز و کار اجرای میز خدمت حضوری اقدام کرده و از ابتدای سال 97 با پاسخگویی به ارباب رجوع و حضور مستقیم مدیرکل در میز خدمت حضوری، اهتمام فراوانی در ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع به ویژه فرهنگیان گرانقدر داشته و دارد.

به گزارش آوای خزر،دومین میز خدمتی اداره کل آموزش و پرورش مازندران بعد از انتصاب عسگری نیکزاد به عنوان مدیرکل  صبح امروز برگزار شد.

نیکزاد بیان کرد: میز خدمت الکترونیکی نیز توسط اداره فناوری اطلاعات اداره‌کل در دست تهیه است که به محض تدوین، در سایت اداره‌کل آموزش و پرورش استان قابل استفاده خواهد بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اجرای این طرح، جامعه فرهنگیان به شکل آسان و مطلوب بتوانند به خدمات مورد انتظار خویش دست یابند.

تصاویر دومین میز خدمت در سال 97:


انتهای پیام/ 1000

عسگری نیکزاد

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر