پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
برای نخستین‌بار در کشور
کارگاه آموزشی دکل‌بندان برای نخسیتن‌بار در کشور، از سوی مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان برگزار شد.
کارگاه آموزش دکل‌بندی در گلوگاه برگزار شد

به گزارش آوای خزر از گلوگاه، اجرای کارگاه آموزشی دکل‌بندان برای اولین بار مطابق استاندارد تدوین شده با همکاری کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای و کارشناسان دکل‌بند در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای خورشیدکلا گلوگاه برگزار شد.

این برنامه با حضور تباکی فرماندار شهرستان گلوگاه، رحمانی بخشدار بخش کلباد، کاظمی رییس بهزیستی گلوگاه، احمدی نماینده دفتر دکتر شاعری، رییس مرکز فنی وحرفه ای گلوگاه و برخی از روئسای ادارات گلوگاه برگزار شد.

مهندس بهروز عبدی رییس مرکز فنی و حرفه ای گلوگاه هدف از اجرای این دوره را آشنایی دکلبندان با ایمنی و کار در ارتفاع و استاندارد دکل‌بندی دانست و افزود: این آموزش به مدت ۱۴۰ ساعت قابل اجرا می باشد که در مرحله اول ۴۵ نفر از کارآموزان دکل‌بند در سامانه پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای ثبت نام شده اند.

کارگاه آموزش دکل‌بندی در گلوگاه برگزار شد

در ادامه فرماندارشهرستان گلوگاه ضمن تقدیر از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران اظهار داشت: کلیه اعضای شرکت تعاونی، دکل‌بندان را جهت آموزش در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان گلوگاه ملزم کنند.

به گزارش آوای خزر، 85 درصد دکل‌بندان کشور از غیورمردان گلوگاهی هستند.

انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر