هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک باد.

 

      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲
شاعری:
دبیر کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مازندران با بیان اینکه شهرستانهای بهشهر، نکا و گلوکاه سهم بالایی در گردشگری و ظرفیتی پایین در این بخش دارند، گفت: لازم است که ظرفیت‌های گردشگری در شرق مازندران را در قالب برنامه‌های متنوع مردمی معرفی کنیم.
ظرفیت‌های گردشگری در شرق مازندران را معرفی کنیم/ بهشهر، نکا و گلوگاه سهم بالایی در حوزه گردشگری دارند


دکتر علی محمد شاعری در حاشیه جشنواره ملی تمشک در گفتگو با آوای خزر اظهار داشت: جشنواره‌ها فرصتی برای معرفی ظرفیت‌ها و فرصتهای گردشگری، تولیدی، اشتغال و پیشرفت است.

وی افزود: در شهرستان نکا ظرفیت‌های بسیار مهمی داریم که متاسفانه خیلی در گذشته معرفی نشده بودند، اکنون با کمک شهرداری و گردشگری سه شهرستان نکا، بهشهر و گلوگاه در شرق مازندران معرفی ظرفیت‌های گردشگری را شروع کردیم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه گفت: سهم این مناطق در حوزه گردشگری استان بسیار پایین و ظرفیت آنها بسیار بالا است؛ لذا برای حل مشکل اشتغال باید به سمت توسعه خدمات گردشگری و زیربنایی برویم.

دکتر شاعری یادآور شد: قرمرض در نکا، مهربان‌رود در نکا، سرخو در خلیل‌شهر، سالارتپه و میانکاله در بهشهر، توسکاچشمه در گلوگاه و همه ظرفیت‌های اقتصادی، بندری، جنگلی و کوهستانی یک فرصت است به این شرط که بتوانیم آنها را در یک نمایشگاه و جشنواره و برنامه‌های متنوع مردمی به نمایش بگذاریم و اطلاع‌رسانی کنیم.

وی در پایان گفت: مردم، بخش خصوصی، رسانه‌ها و بانک‌ها باید کمک کنند تا شرق مازندران را به یک جایگاه واقعی یعنی توسعه پایدار برسانیم.

انتهای پیام/ 1000

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر