هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک باد.

 

      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
فرماندار نکا:
فرماندار نکا با بیان اینکه فرماندار تمامی گروههای سیاسی هستم، گفت: تا زمانی که یک مدیر به خوبی کار می کند، به هیچ وجه راضی به تغییر او نمی شوم.
برنامه ای برای تغییر مدیران ندارم/ راضی به تغییر مدیران کارآمد نیستم/ نماینده همه گروههای سیاسی هستم


به گزارش آوای خزر از نکا، عبدالجواد توحیدی مقدم عصر امروز در نخستین نشست خبری خود پس از مراسم معارفه اظهار داشت: یکی از مهمترین کارهایی که می توانیم با انجام آن به پیشرفت برسیم این است که قانون را رعایت کنیم و برنامه محور باشیم.

وی افزود: باید با ساز و کارهای مناسب زنجیره مدیریتی را حفظ و در کنار آن تعامل خوبی بین قوا و ارکان مدیریتی شهرستان ایجاد کنیم.

فرماندار نکا با اشاره به ظرفیتهای موجود در این شهرستان بویژه گردشگری گفت: تقویت گردشگری منافی سایر بخشها نیست، اگر گردشگری و بومگردی تقویت شود نقش مهمی را در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

توحیدی مقدم بیان کرد: تقویت وضعیت موجود در حوزه صنعتی، کشاورزی و گردشگری - به عنوان یک صنعت بخشی - شناسایی ظرفیتها و ویرایش اتاق فکر ازجمله برنامه های اساسی است که تلاش داریم در شهرستان نکا انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری قابل قبول جشنواره تمشک و نفس کاری که صورت گرفته است، افزود: به زودی جشنواره هلو را نیز در روستای بایع کلا نکا برگزار می کنیم زیرا در این زمینه نیز ظرفیت خوبی وجود دارد.

فرماندار نکا   گفت:ضمن حفظ اقتدار سیستم باید فضای شهرستان را تلطیف کنیم.

توحیدی مقدم اظهار داشت: ساماندهی فضای شهری، توجه ویژه به روستاها و اشتغال روستایی، پیگیری پروژه های جاده های شهری و روستایی، ایجاد عدالت نسبی و جلوگیری از مراجعات غیرضرور در فرمانداری و ادارات ازجمله موارد مهمی است که برای آن برنامه داریم.

وی با بیان اینکه من فرماندار تمامی گروههای سیاسی هستم و برای پیشرفت کار از همه این گروهها مشاوره می گیرم، افزود: تا زمانی که یک مدیر به خوبی کار می کند، به هیچ وجه راضی به تغییر او نمی شوم. 
 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که فرماندار و مسئولان با کمک رسانه ها برای مردم کار کنند.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر