پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
فرماندار نکا:
فرماندار نکا با بیان اینکه فرماندار تمامی گروههای سیاسی هستم، گفت: تا زمانی که یک مدیر به خوبی کار می کند، به هیچ وجه راضی به تغییر او نمی شوم.
برنامه ای برای تغییر مدیران ندارم/ راضی به تغییر مدیران کارآمد نیستم/ نماینده همه گروههای سیاسی هستم


به گزارش آوای خزر از نکا، عبدالجواد توحیدی مقدم عصر امروز در نخستین نشست خبری خود پس از مراسم معارفه اظهار داشت: یکی از مهمترین کارهایی که می توانیم با انجام آن به پیشرفت برسیم این است که قانون را رعایت کنیم و برنامه محور باشیم.

وی افزود: باید با ساز و کارهای مناسب زنجیره مدیریتی را حفظ و در کنار آن تعامل خوبی بین قوا و ارکان مدیریتی شهرستان ایجاد کنیم.

فرماندار نکا با اشاره به ظرفیتهای موجود در این شهرستان بویژه گردشگری گفت: تقویت گردشگری منافی سایر بخشها نیست، اگر گردشگری و بومگردی تقویت شود نقش مهمی را در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

توحیدی مقدم بیان کرد: تقویت وضعیت موجود در حوزه صنعتی، کشاورزی و گردشگری - به عنوان یک صنعت بخشی - شناسایی ظرفیتها و ویرایش اتاق فکر ازجمله برنامه های اساسی است که تلاش داریم در شهرستان نکا انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری قابل قبول جشنواره تمشک و نفس کاری که صورت گرفته است، افزود: به زودی جشنواره هلو را نیز در روستای بایع کلا نکا برگزار می کنیم زیرا در این زمینه نیز ظرفیت خوبی وجود دارد.

فرماندار نکا   گفت:ضمن حفظ اقتدار سیستم باید فضای شهرستان را تلطیف کنیم.

توحیدی مقدم اظهار داشت: ساماندهی فضای شهری، توجه ویژه به روستاها و اشتغال روستایی، پیگیری پروژه های جاده های شهری و روستایی، ایجاد عدالت نسبی و جلوگیری از مراجعات غیرضرور در فرمانداری و ادارات ازجمله موارد مهمی است که برای آن برنامه داریم.

وی با بیان اینکه من فرماندار تمامی گروههای سیاسی هستم و برای پیشرفت کار از همه این گروهها مشاوره می گیرم، افزود: تا زمانی که یک مدیر به خوبی کار می کند، به هیچ وجه راضی به تغییر او نمی شوم. 
 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که فرماندار و مسئولان با کمک رسانه ها برای مردم کار کنند.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر