هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک باد.

 

      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
از سوی دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران اعلام شد
دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران از جزئیات سفر دو روز آذری جهرمی وزیر ارتباطات به مازندران خبر داد.


برنامه های سفر دو روزه وزیر ارتباطات به مازندران
به گزارش آوای خزر از ساری، احمد مظفري گفت: وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بعد ازظهر روز چهارشنبه 13 تيرماه در جلسه شوراي اداري مازندران سخنراني مي نمايد، حضور در شبكه تلويويوني سيماي مازندران و ديدار با نماينده ولي فقيه در استان از جمله برنامه هاي اولين روز حضور وزير ارتباطات در مازندران است.

مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران ادامه داد: در روز پنج شنبه 14 تيرماه برنامه هاي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با حضور در گلزار شهداي ساري و اداي احترام به مقام شامخ شهيدان آغاز و در ادامه پروژه سيماك در روستاي آكند ساري و پروژه هاي  اپراتورها و شركتهاي تابعه وزارت ارتباطات افتتاح خواهد شد.

مظفري تصريح كرد: با عنايت به اينكه وزير ارتباطات وزير معين اقتصاد مقاومتي مازندران نيز مي باشد برگزاري جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي با حضور وزير ارتباطات از جمله برنامه هايي است كه روز پنج شنبه در استانداري مازندران برگزار مي شود .
وي افزود : جلسه با فعالين حوزه ICT و جوانان و نخبگان و حضور در نشست مشترك مديران و فعالان اقتصادي شهرستانهاي محمود آباد و نور در دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان نور از ديگر برنامه هاي دومين روز حضور دكتر آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در استان مازندران است.

انتهای پیام/1354


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر