پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
مسئول بسیج رسانه شهرستان نکا خبر داد
مسئول بسیج رسانه نکا از تشکیل هیأت اندیشه‌ورز و شورای عالی رسانه در کانون بسیج رسانه این شهرستان خبر داد و گفت: با تشکیل این مجموعه‌های فرهنگی و بصیرتی برنامه‌های متنوعی در طول سال برگزار می‌شود.

به گزارش آوای خزر از نکا، حسین زحمتکش در جلسه تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با تبریک 17 مردادماه روز خبرنگار اظهار داشت: در چند ماه گذشته که این مسئولیت را پذیرفته است، کلاس آموزش یادداشت‌نویسی برگزار شده و علاقمندان زیادی داشته است.

وی گفت: کلاس خبرنویسی نیز از بین افرادی که دوره یادداشت‎نویسی را پشت سر گذاشته‌اند برگزار خواهد شد و افراد برتر برای کار خبری به خبرگزاری‌ها و سایر رسانه‌های استان معرفی می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج رسانه نکا بیان کرد: در اجرای برنامه 22گانه بسیج رسانه، معاونت خواهران و معاونت برادران تفکیک شده و به‌صورت مجزا فعالیت دارند، همچنین با تشکیل هیأت اندیشه‌ورز و شورای عالی رسانه نیز برنامه‌های متنوعی در طول سال برگزار می‌شود.

مسئول کانون بسیج رسانه شهرستان نکا در پایان یادآور شد: این کانون در سال جاری توانسته است با برنامه‌های علمی و آموزشی رتبه نخست را در بین سایر شهرستان‌های استان به دست آورد.

* خبرنگاران واقعیت‌های جامعه را ببینند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا نیز در سخنانی با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: یک خبرنگار نباید وابسته به حزب و گروهی باشد زیرا وابستگی او را از هدف اصلی رسانه، دور می‌کند.

مهدی روحی گفت: خبرنگاران برای پیشبرد انقلاب قلم بزنند و قدم بگیرند و واقعیت‌های جامعه را ببینند.

وی با بیان اینکه برخی از فضاهای مجازی مسموم هستند، افزود: جنگ امروز یک جنگ فرهنگی است و اگر نتوانیم درست تشخیص بدهیم دچار مشکل می‌شویم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا در پایان با اشاره به برگزاری مراسم روز خبرنگار در شهرستان نور، از مهیا کردن وسایل ایاب و ذهاب برای خبرنگاران نکا جهت شرکت در این مراسم خبر داد.

به گزارش آوای خزر، در پایان جلسه از خبرنگاران فعال در شهرستان نکا با تقدیم هدایایی قدردانی شد.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر