پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از دستگیری یک زن کلاهبردار خبر داد که خود را کارمند بانک معرفی و از این طریق 8 میلیارد تومان اخاذی کرده است.
اخاذی 8 میلیارد تومانی یک زن با معرفی خود بعنوان کارمند بانک /دستگیری متهم با 80 شاکی مالباختهبه گزارش آوای خزر از ساری به نقل از سایت پلیس، سرهنگ علیرضا باقری اظهار داشت: در پي ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداري از سوي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان قائم شهر به پلیس آگاهی آن شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پليس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی از مالباختگان در دستور کار قرار گرفت که در نتیجه مشخص شد، زنی کلاهبردار به نام ش – الف با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان کارمند بانک با اقدامات متقلبانه و وعده پرداخت تسهیلات بانکی کلان به شهروندان از آنان کلاهبرداری می کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: ماموران با دریافت این اطلاعات و شناسایی مخفیگاه متهم در يک عمليات غافلگيرانه متهمه به کلاهبرداری را دستگير کردند که این فرد در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه ارتکابي اقرار کرد.

سرهنگ باقری، گفت : تاکنون 80 شاکی و مالباخته در این پرونده شناسايي شدند که مبلغ کلاهبرداری صورت گرفته از مالباختگان تاکنون 80 میلیارد ریال بوده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: متهمه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

سرهنگ باقری با اشاره به این که رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس نقش مهمی در پیشگیری و کاهش جرائم دارد، افزود: سهل انگاری و عدم رعایت قوانین و مقررات در انجام فعالیت اقتصادی از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است.

انتهای پیام/ 1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر