پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
پيام استاندار مازندران به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار
محمد اسلامي استاندار مازندران با صدور پيامي 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و جهادگران عرصه دانايي و آگاهي تبريك گفت.
به گزارش آوای خزر،مهندس اسلامي استاندار مازندران با صدور پيامي 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و جهادگران عرصه دانايي و آگاهي تبريك گفت و تاكيد كرد : استان مازندران ،ديار علويان براي رسيدن به رشد و توسعه پايدار به قلم خبرنگاران پويا و سرزنده و خداترس و آگاه نيازمند است.

متن پيام مهندس محمد اسلامي استاندار مازندران بدين شرح است

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

هفدهم مرداد كه با شهادت محمود صارمی، خبرنگار متعهد و بصير خبرگزاری جمهوری اسلامی به دست گروهک تروریستی طالبان به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است فرصت مغتنم و ارزشمندي براي تجليل و تكريم اصحاب رسانه و پرچمداران حق گويي و حق جويي و سفيران اميد و آگاهي است .

حقيقتا امروز كه استكبار جهاني با پروپاگانداي رسانه اي به جنگ فرهنگي و اقتصادي با ما آمده است اين قلم افسران و سربازان هوشمند و فداكار جنگ نرم است كه مي تواند در اين كارزار و نبرد رسانه اي بيانگر حقانيت و مظلوميت انقلاب اسلامي و مردم فداكار ايران اسلامي باشد .

رسالت خطير خبرنگاران به عنوان چشم بينا و زبان گوياي مردم، پرتو افشان مسير توسعه و تعالي جامعه است و استان مازندران به عنوان ديار علويان براي رسيدن به رشد و توسعه پايدار به قلم خبرنگاران پويا و سرزنده و خداترس و آگاه نيازمند است.

اميدوارم خبرنگاران عزيز و پرتلاش و خستگي ناپذير با نگاه نقاد و موشكافانه و با جوهر صداقت و عدالت با اطلاع رساني صادقانه و شفاف در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي زمينه تقويت اعتماد و اميد را در جامعه فراهم نموده و پرچمدار تعهد و وظيفه شناسي باشند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام عرصه رسانه و خبر بویژه شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به همه مجاهدان و تلاشگران دلسوز و فرهنگ ساز ديار علويان مازندران سرافراز تبریک و تهنيت عرض نموده  و از درگاه خداوند بزرگ كه به قلم و آنچه كه مي نويسد قسم ياد ميكند سلامتي ، تندرستي و موفقيت روزافزون همه دست اندرکاران این حرفه حساس و تاثیر گذار را آرزومندم.

محمد اسلامي ، استاندار مازندران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر