هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک باد.

 

      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۸
شهردار نکا در گفتگو با آوای خزر:
شهردار نکا، زمان بهره برداری از پل آزادگان این شهر را 20 شهریورماه اعلام کرد.
پل آزادگان نکا 20 شهریورماه بهره برداری می شود
به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، پل آزادگان شهر نکا همزمان با 26 مرداد سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران و علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان نکا افتتاح شد.

یکی از سوالات مردمی که در جریان افتتاح پل آزادگان نبودند این است که چرا با وجود برگزاری مراسم افتتاح پل، اما اجازه تردد از این مسیر وجود ندارد؟!

یادمان هست که شهردار نکا در جمع خبرنگاران گفته بود، باید کارهای زیربنایی و ماندگار انجام بدهیم و در این راه حرفهای مغرضانه، شماتت ها و نامهربانی های بسیاری را باید تحمل کنیم.

سید مهدی احمدی این را هم گفت که پروژه های شهری، هویت شهر هستند و باید به بهترین شکل ممکن به بهره برداران که اهالی شهر و مسافران و رهگذران هستند، تحویل داده شود.

وی تاکید کرده بود که "شهرداری امنیت و استحکام پروژه ها را فدای شهرت و آوازه نمی کند".

به سراغ شهردار نکا رفتیم و از او پرسیدیم علت افتتاح در 26 مرداد و عدم بهره برداری پل آزادگان تا امروز، چیست؟ وی توضیح داد: این پروژه با نام پل آزادگان بود و برنامه ریزی جهت افتتاح نیز برای روز ورود این عزیزان بوده است، کارهای اصلی انجام و پل به روزهای افتتاح نزدیک شد.

احمدی بیان کرد: اعتصاب 20 روزه رانندگان کامیون، حمل مصالح را به تاخیر انداخت و قطعی 2 تا 4 ساعته برق در بعدازظهر ها نیز عملیات جوشکاری عرشه فلزی پل را مختل کرده بود و از طرفی گرانی میلگرد به مشکلات اضافه شد.

احمدی ادامه داد: با همه این مشکلات پل در موعد مقرر آماده بود اما شهرداری تدبیر خود را به کار بست تا روکش آسفالت را انجام ندهد و این مرحله تکمیلی را طبق قوانین و اصول فنی به پیش ببرد، یعنی فاصله 28 روزه بین بتن ریزی و آسفالت باشد.

شهردار گفت: در روز افتتاح به مردم شریف نکا عرض کردیم که باید قدری تحمل کنند تا این پروژه بطور کامل آماده بهره برداری شود و پل آزادگان برای سالهای سال به یادگار بماند.

وی بیان کرد: یکی از ویژگیهای پل آزادگان این است که راه دسترسی ساخته شده از زیر پل، جهت پدافند غیر عامل کاربرد دارد.

احمدی درباره زمان بهره برداری از پل آزادگان گفت: براساس قولی که به مردم شهر داده ایم، این پروژه در 20 شهریور جهت بهره برداری آماده است.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر