پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      9مهر روز جهانی سالمند مبارک باد.      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، جزئیات سفر یکروزه سید محمد بطحایی و هیات همراه ایشان که فردا پتجشنبه 22 شهریورماه صورت می گیرد را تشریح کرد.
جزئیات سفر یکروزه وزیر آموزش و پرورش به مازندران

عسکری نیکزاد در گفتگو با خبرنگار آوای خزر در ساری اظهار داشت: سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش صبح فردا پنجشنبه 22 شهریورماه سفری به مازندران دارند و برنامه های سفر ایشان نیز در نوشهر و چالوس است.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش ابتدا در مجتمع رفاهی آموزشی شهید رسولی نوشهر حضور می یابد، در این مراسم فرماندار نوشهر و احمدی لاشکی نماینده مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس، کلاردشت و کجور خیرمقدم و سخنرانی خواهند داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: تجلیل از نفرات برتر المپیادهای علمی و فرهنگی دانش آموزی مازندران در ادامه انجام می شود، و در پایان مراسم نیز سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به بیان آخرین وضعیت برنامه های حوزه آموزش و پرورش خواهد پرداخت.

نیکزاد گفت: بعد از اتمام این مراسم، سالن ورزشی دبیرستان استعدادهای درخشان نوشهر با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح می شود.

***

وی ادامه داد: سید محمد بطحایی در ادامه سفر یکروزه خود به مازندران، در جلسه شورای آموزش و پرورش استان در چالوس - سالن اجتماعات تامین اجتماعی - که محمد اسلامی استاندار مازندران و رئیس شورای آموزش و پرورش مازندران نیز حضور دارند؛ شرکت می کند.

دبیر شورای آموزش و پرورش مازندران گفت: در این مراسم براساس برنامه تعیین شده، ابتدا قربانعلی شیرزاد مدیرکل توسعه و تجهیز مدارس مازندران درباره وضعیت تجهیزاتی مدارس گزارش می دهد و پس از آن، یکی از مدیران آموزش و پرورش به نمایندگی از همکاران خود به بیان درخواست ها و پیشنهادات جامعه فرهنگی استان مازندران می پردازد.

وی در پایان گفت: در یان جلسه فرماندار چالوس، نماینده مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس، کلاردشت و کجور و نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، استاندار مازندران و در پایان وزیر آموزش و پرورش سخنرانی خواهند داشت.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
نظرسنجی
bolet
با افزایش اختیارات محیط‌ بانان در دفاع مسلحانه از خود مقابل شکارچیان موافق هستید؟
بلی
خیر