هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک باد.

 

      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۳
در حاشیه نشست خبری دکتر شاعری انجام شد
جمعی از خبرنگاران مازندران در حاشیه نشست خبری دکتر شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان جدید بهشهر بازدید کردند.

به گزارش آوای خزر از بهشهر، نشست خبری دکتر علی محمد شاعری عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران مازندران در بیمارستان خاتم‌الأنبیاء بهشهر برگزار شد.

پس از سخنان این نماینده مجلس و توضیحاتی که از سوی محمدتقی صالح‌طبری رییس شبکه بهداشت و درمان بهشهر در باب مقایسه وضعیت بهداشت و درمان شرق مازندران از پیش از انقلاب تاکنون صورت گرفت؛ خبرنگاران بازدیدی از بخش‌های مختلف این بیمارستان در حال ساخت داشتند.

بیمارستان خاتم‌الأنبیاء بهشهر در واقع ابتدا به عنوان یک مرکز درمانی جایگزین بیمارستان امام خمینی این شهرستان بود که با توجه به ضرروت ادامه فعالیت بیمارستان امام و بهسازی‌ها و توسعه‌های انجام‌شده، اولا تعداد تخت‌های بیمارستان جایگزین از 160 به 224 تخت افزایش یافت و دوم اینکه بیمارستان امام به فعالیت خود ادامه می‌دهد و بیمارستان جدید نیز به نام خاتم‌الأنبیاء تغییر نام یافت.

هم اکنون 8 بیمارستان دولتی، تامین اجتماعی و خصوصی با 650 تخت در شرق مازندران مستقر است. هزینه ساخت بیمارستان خاتم بهشهر 180 میلیارد تومان است که اکنون در مرحله نصب تجهیزات و تمیزکاری قرار دارد.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر